dck
05 بهمن 1401 - 18:10

جامعه صهیونیستی به سمت فروپاشی پیش می رود

یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد که دشمن صهیونیستی دچار سردرگمی سیاسی شده و جامعه صهیونیستی از درون در حال فروپاشی است.

به گزارش خبرگزاری مهر، «احمد المدلل» از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین در گفتگو با شبکه المسیره یمن با بیان اینکه جامعه صهیونیستی در حال فروپاشی است، تاکید کرد: ملت فلسطین درباره گزینه مقاومت اتفاق نظر دارند و دشمن نمی تواند خدشه ای در اراده فلسطینیان وارد کند.

وی افزود: دشمن صهیونیستی دچار این توهم شده است که قتل و کشتار و تخریب منازل فلسطینان مانع از ادامه عملیات مقاومت می شود، ولی ملت فلسطین از ۷۴ سال پیش در معرض انواع و اقسام قتل و آوارگی قرار دارند و با این وجود همچنان به مقاومت در برابر صهیونیست ها ادامه می دهد.

این رهبر جنبش جهاد اسلامی گفت: نبرد با دشمن محدود به زمان و مکان خاصی نیست و مقاومت برای دفاع از ملت فلسطین در هر زمانی آماده است.

المدلل ادامه داد: ادعای بن گویر درباره وقوع درگیری جدید، نشان دهنده این است که مقاومت جنایت های رژیم صهیونیستی را بی پاسخ نمی گذارد، گزینه های مقاومت نامحدود است و نبرد در کرانه باختری همچنان ادامه دارد و تبدیل به دغدغه اصلی برای رهبران صهیونیست شده است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 998066