dck
05 بهمن 1401 - 14:25

برپایی نمایشگاه بزرگ کتاب کهگیلویه و بویراحمد در دهه فجر انقلاب اسلامی

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: نمایشگاه کتاب بعد از وقفه چهار ساله در استان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، سید جواد هاشمی‌مهر در نشست شورای اداری از برخی مدیران‌کل انتقاد کرد و گفت: مدیران کل بدون اطلاع فرماندار به شهرستان‌ها سفر می‌کنند که مورد انتقاد فرمانداران قرار گرفته است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: برخی مدیران شهرستانی هنوز پروازی هستند و برخی‌ها علی‌رغم تاکیدات هنوز ادارات را در شهرستان جدید استقرار نکردند.

وی با اشاره به در پیش بودن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: مدیران اقدامات یکساله دولت سیزدهم را از طریق رسانه‌ها به اطلاع مردم برسانند.

هاشمی‌مهر دهه فجر را فرصت ارزشمندی برای جهاد تبیین دانست و با بیان اینکه ۲۴ کمیته دهه فجر تشکیل شده، گفت: علاوه بر برنامه‌های غبارروبی گلزار شهدا و آذیین‌بندی و فضاسازی شهری کاروان شادی چکاوک با همکاری حوزه فرهنگی بسیج سپاه فتح به همه مناطق استان سرکشی می‌کند.

وی از برپایی میز خدمت در همه مصلاهای استان در تاریخ ۱۴ بهمن‌ماه خبر داد و گفت: برای اولین بار کنگره استانی زنان تاثیرگذار کهگیلویه و بویراحمد در دهه فجر برگزار می‌شود.

هاشمی‌مهر از برپایی نمایشگاه بزرگ کتاب استان کهگیلویه و بویراحمد پس از چهار سال خبر داد و خاطرنشان کرد: برنامه‌های خوبی در دهه فجر پیش‌بینی شده است.

انتهای پیام/۸۲۰۲۴

منبع: فارس
شناسه خبر: 997611